Aktualności

Wycieczka do Bałtowa

10 czerwca przedszkolaki i uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Bałtowa😀😀wyjazd okazał się idealnym pomysłem na połączenie edukacji przyrodniczej z rozrywką dla dzieci😀😀Naszą wycieczkę zaczęliśmy od zabawy w Jungle Jump oraz w parku zabaw następnie po pysznym obiedzie i lodach zwiedziliśmy JuraPark, w którym mogliśmy podziwiać dinozaury w skali 1:1☺️☺️🦖🦕🦖🦖Na koniec wybraliśmy się school busem na przejażdżkę, podczas której zwiedziliśmy Zwierzyniec Górny i Sabatówkę☺️
Wycieczka dostarczyła wszystkim uczestnikom niezapomnianych wrażeń 😉☺️
 

Dzień dziecka

Dzień dziecka 2026😀😀 odbył się w naszej szkole 8 czerwca ☺️😀Tego dnia uśmiech królował na buźkach mniejszych dzieci oraz tych większych😀😀Mnóstwo atrakcji zakończonych wspólnym pieczeniem kiełbasek sprawiło, że ten dzień był kolorowy i radosny 😀☺️👍Dzieci otrzymały również drobne upominki od Rady Rodziców 👏👏☺️ Dziękujemy wszystkim dzięki, którym ten dzień był idealny 😀😀👏👏👏👏

Sukces naszych uczennic na konkursie „Baw się i bądź bezpieczny”.

Kochani mamy to!!🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇
29 maja 2026r. uczennice naszej szkoły wzięły udział w międzyszkolnym turnieju wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym „Baw się i bądź bezpieczny” organizowanym przez Szkołę Podstawową im. Marii Konopnickiej w Bodaczowie zajmując zaszczytne I miejsce. Konkurs odbył się pod Patronatem Honorowym Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Zamościu.
Głównym celem konkursu było popularyzowanie wśród uczniów wiedzy o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym, rozwijanie ich kreatywności i wrażliwości artystycznej.
W zmaganiach konkursowych wzięły udział trzyosobowe drużyny. Uczniowie musieli rozwiązać test wiedzy z zakresu ruchu drogowego, przygotować pracę techniczną „ Znak drogowy” oraz ułożyć wiersz związany z bezpieczeństwem.
Dziękujemy Organizatorom za zaproszenie, a naszym uczennicom serdecznie gratulujemy !🥇🥇🥇🥇🥇🥇
 

Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Wyjątkowy apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Majowe święta to doskonały czas na naukę patriotyzmu od najmłodszych lat! W naszej szkole 4 maja odbył się uroczysty apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, który przygotowały przedszkolaki oraz uczniowie klas I-III.

Poprzez wspólne śpiewanie radosnych pieśni dzieci i uczniowie pokazali dumę z bycia Polakiem, która udzieliła się każdemu, kto obserwował występ.

To była niezwykle wzruszająca, żywa lekcja historii. Ogromne brawa dla małych wykonawców za ich odwagę i wielkie serce włożone w występ, a nauczycielom dziękujemy za piękne przygotowanie dzieci!

Dzień Ziemi

Dzień Ziemi 🌍🌍🌍🌍
Dzisiaj nasze przedszkolaki i uczniowie kl. I- III wzięli udział w obchodach Międzynarodowego Dnia Ziemi 🌍🌍🌍
Głównym przesłaniem dzisiejszego dnia było przypomnienie dzieciom i uczniom, że każdy człowiek ma wpływ na stan naszej planety i może przyczynić się do jej ochrony poprzez codzienne proekologiczne działania 🌍🌍👍👍🌍🌍🌍 Uczniowie klasy III ponadto wzięli udział w sprzątaniu okolic naszej szkoły 🌍👍💪💪💪👏👏👏👏
Ziemia to nasz dom 🏠🏠🏠 dbajmy o nią wspólnie 🤲🤲🌍💪💪