Spotkanie z policjantem

                  W dniu 17.03.2015 r. w naszej szkole odbyła się pogadanka na temat: Kibole, blokersi i grupy podwórkowe – co robić, jeśli rozpoznajesz zagrożenie, jak się bronić przed wciągnięciem do „paczki” . Prowadzili ją panowie asp. Zbigniew Dejneka i mł. asp. Dariusz Kuropatnicki  funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Zamościu. Głównym celem spotkania było uświadomienie zagrożeń wynikających z kontaktów z grupami nieformalnymi, określenie problemów związanych z działalnością grup podwórkowych oraz trening zachowań asertywnych.

                Uczniowie mieli również okazję porozmawiać z Policjantami o zachowaniu bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły, o bezpiecznym przechodzeniu przez ulicę, prawidłowym zachowaniu się podczas jazdy rowerem. Tematem rozmowy był  także Internet, w celu uświadomienia uczniom zagrożeń płynących z jego nieodpowiedniego użytkowania.

               Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne pragną złożyć serdeczne podziękowania funkcjonariuszom Komendy Miejskiej Policji w Zamościu za wizytę w naszej szkole i przeprowadzenie pogadanki z uczniami.