Moc atrakcji na festynie rodzinnym

     W niedzielę, 18 czerwca w naszej szkole odbył się festyn rodzinny. Mimo przewidywanych opadów deszczu, pogoda dopisała, co zapewniło imprezie sporą frekwencję. Była masa atrakcji i mnóstwo świetnej zabawy. Organizatorami wydarzenia byli nauczyciele i pracownicy Szkoły Podstawowej w Wielączy Kolonii, Rada Rodziców oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Wielączy Kolonii.

        O godz. 15.00 wszystkich przybyłych gości powitała Pani Dyrektor Alicja Poździk. Impreza rozpoczęła się od pokazu dziecięcych talentów. Na ustawionej w plenerze scenie swoje taneczne i muzyczne umiejętności zaprezentowały dzieci z oddziałów przedszkolnych naszej szkoły. Ponadto, uczestnicy festynu mogli wziąć udział w loterii fantowej, podziwiać pokazy strażackie oraz pokazy motocykli i samochodów, a także zapoznać się z ofertą stoiska Centrum Medycznego „Audika” z Zamościa. Ogromnym powodzeniem wśród najmłodszych cieszyły się bezpłatne atrakcje takie jak: dmuchana zjeżdżalnia, animatorzy, malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków czy brokatowe tatuaże. Oprócz tego, na uczestników festynu czekały również stoiska z ciastami, bigosem, pieczonymi pierożkami, flakami, grillowaną kiełbasą, chlebem ze smalcem, frytkami i lemoniadą.

     Sponsorami festynu byli: Burmistrz Miasta i Gminy Szczebrzeszyn Henryk Matej, Koło Gospodyń Wiejskich w Wielączy Kolonii, rodzice i nauczyciele Szkoły Podstawowej w Wielączy Kolonii, księgowa szkoły Elżbieta Ordyniec, Delikatesy „Sezam” Alina Pasieka, Sklep Plastyczno – Papierniczy „Art Creative”, AUDIKA Centrum Medyczne Zamość, Sklep Zielarsko- Kosmetyczny „Zielony Koszyk”. Organizację festynu wsparli także Pan Rafał Kowalik oraz strażacy z OSP w Wielączy. Zapraszamy do galerii