Dzień Kolorowej Skarpetki

Z pierwszym dniem wiosny łączy się również inne ważne wydarzenie – dzień kolorowej skarpetki 💪 czyli Światowy dzień osób z zespołem Downa.
Nasza społeczność szkolna i przedszkolna o tym pamiętała i również włączyliśmy w obchody tego dnia ☺️☺️ była to świetna okazja do nauki tolerancji dla innych osób już od przedszkola 👍
PAMIĘTAJMY INNY NIE ZNACZY GORSZY👍👍👍
KAŻDY Z NAS JEST WYJĄTKOWY I ZASŁUGUJE NA SZACUNEK👍💪💪💪
 

Wiosno Witaj!

„Wiosna, wiosna piękna i radosna…”
🌳🌳🪻🪻💐💐🏵️🏵️🌷🌷🌷🌹
Dzisiaj nasze dzieci i uczniowie przywitali pierwszy dzień wiosny 🪻🌳💐 symbolicznie w zielonych strojach wzięli udział w zajęciach oraz zabawach związanych z porą roku, w której wszystko budzi się do życia🪻🌳💐
Kulminacyjnym punktem dnia był kolorowy korowód, w trakcie którego pożegnaliśmy zimę a powitaliśmy wiosnę 🪻🌳🌹🌷 w czasie spaceru odwiedziliśmy także pobliski ogródek p. Kasi, w którym dzieci mogły zobaczyć pierwsze wiosenne kwiaty🪻🪻
Podsumowując dzisiejszy dzień możemy powiedzieć tylko jedno – WIOSNO WITAJ🌹🏵️💐🌳🌹🪻🌷

Bal karnawałowy.

Co tu się nie działo 🎊🎊🎊🎊🎭🎭🎭🎭💃💃💃
Ogrom zabawy, uśmiechów i dziecięcej radości 🎊🎭
Bal karnawałowy w naszej szkole uznajemy za udany 💃🎊🎭😀😀😀😀
Dziękujemy rodzicom za super stroje i poczęstunek dla dzieci 😀🎭🎊🎊🎊🎊
A to kilka zdjęć pokazujących mały urywek dzisiejszego dnia😀🎭🎊🎊🎊🎊🎊
 

Międzynarodowy Dzień Numeru Alarmowego

11 lutego – Międzynarodowy Dzień Numeru Alarmowego 🚨🚨🚨🚨🚨
W naszej szkole obchodziliśmy dzisiaj Dzień Numeru Alarmowego 🚨🚨🚨 Była to wspaniała okazja zainaugurować kampanię w naszej szkole do której przystąpiliśmy #Misja112 – jeden numer, tysiąc szans” Organizatorami akcji są Kuratorium Oświaty
w Lublinie Delegatura w Zamościu, Komenda Policji w Zamościu oraz Poradnie Psychologiczno – Pedagogiczne nr 1 i 2 w Zamościu 💪💪💪 Dzieciom została zaprezentowana prezentacja oraz film, który krok po kroku pokazuje, jak należy zareagować, gdy ktoś potrzebuje pomocy🆘🆘🆘🆘 następnie zostały odegrane krótkie scenki podczas których dzieci mogły wcielić się w rolę poszkodowanego, operatora 112 oraz osoby wzywającej pomoc 💪💪🆘🆘🆘🆘
Najważniejsze motto dzisiejszego dnia dla dzieci
to „Nie bądź obojętny, reaguj!”🆘🆘💪💪💪💪
 

Wizyta zabawnego gościa w naszej szkole.

Wizyta zabawnego gościa w naszej szkole 🤡🤹🤹
Klaun Walduś odwiedził dzisiaj nasze dzieci i zaprezentował program pt.” Mydło w dłoń, zarazki goń”🫧🫧🧼🧼🧼🧼 oprócz tematyki higieny dzieci mogły spróbować różnych aktywności oraz sztuczek, które wywołały na ich twarzach radość, zdziwienie i zaciekawienie😀Dziękujemy za super spędzony czas🤡🤹🤹🤹🧼🧼🧼🧼🧼👏👏👏👏👏