Zakończenie roku szkolnego 2021-2022

          W naszej szkole 24 czerwca 2022 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Uroczystość rozpoczęła się częścią artystyczną. Jako pierwsze wystąpiły  przedszkolaki z oddziału przedszkolnego z wierszem, tańcem i piosenką, a po nich uczniowie z kl II-III i VII. Z montażem słowno-muzycznym wystąpili również uczniowie klasy VIII.
Z uśmiechem na ustach złożyli podziękowania pani dyrektor Alicji Poździk, wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły za wysiłek jaki włożyli w ich wychowanie i nauczanie.

          W dalszej części pani dyrektor wręczyła wszystkim przedszkolakom dyplomy i książeczki oraz wyróżniła i nagrodziła uczniów z kl I-VIII, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce i zachowaniu. Wręczyła również listy gratulacyjne rodzicom nagrodzonych uczniów. Wszyscy z dumą odbierali listy gratulacyjne oraz nagrody, a zgromadzeni gromkimi brawami wyrazili swoje uznanie dla osiągnięć wyróżnionej grupy uczniów. Po apelu uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania. Na forum klasy otrzymali świadectwa z rąk wychowawców.

Wszystkim wyróżnionym i nagrodzonym uczniom
gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Naszym absolwentom roku szkolnego 2021/2022  życzymy wysokich osiągnięć
i ,,rozwijania skrzydeł” pod opieką doskonałych nauczycieli 
na kolejnym progu edukacyjnym!

Niech te wakacje będą  słoneczne, udane, a przede wszystkim bezpieczne! Galeria