Wycieczka do Lublina

6 października 2017 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wycieczce do Lublina.

Dzieci miały okazję zobaczyć największą w Polsce wystawę budowli z klocków Lego w Outlet Center w Lublinie. Jedną z atrakcji wystawy był największy na świecie samolot Boeing 747 wykonany z miliona klocków.  W Alei Gwiazd Sportu dzieci rozpoznały sylwetki polskich sportowców: Roberta Lewandowskiego, Agnieszki Radwańskiej i Marcina Gortata. Niezapomniane wrażenia zapewniły również makiety kolejowe z jeżdżącymi pociągami z klocków Lego oraz ruchome dźwigi i tory wyścigowe. Ponadto w licznych ekspozycjach budowli dzieci oglądały swoich ulubionych bohaterów z bajek i gier oraz różne zabytki.

Na specjalnie wydzielonej powierzchni Fun Parku uczniowie doskonale spędzili wolny czas.  Odwiedzili strefę Duplo, stoliki do zabawy, przestrzeń do tworzenia konstrukcji z ogromnych klocków, a także wiele innych atrakcji.

Po obiedzie uczniowie odwiedzili Manię Skakania w Lublinie. Młodsze dzieci bawiły się w sali zabaw. Starsi uczniowie oddali się szaleństwu skakania w Parku Trampolin, korzystając m.in. z basenu z piankami, trampolin, ścianek wspinaczkowych. Była to niezwykła lekcja WF-u. Dzieci świetnie się bawiły.

To był bardzo udany wyjazd! Zapraszamy do galerii