Choinka Szkolna 2018

         Dzień 10 lutego 2018 roku był w naszej szkole dniem  wyjątkowym, bowiem w tym dniu odbyła się w godzinach popołudniowych „Choinka Szkolna”. Impreza ma charakter środowiskowy i długoletnią, tradycję. W sali gimnastycznej naszej szkoły zebrali się wszyscy uczniowie, ale również ich młodsze i starsze rodzeństwo oraz rodzice, dziadkowie i nauczyciele.

        Część uczniów przebrała się w stroje karnawałowe. Mogliśmy podziwiać min. stroje dzielnych strażaków, superbohaterów, wampirów  oraz pięknych księżniczek.

        W tym roku po raz pierwszy zabawę choinkową poprowadzili zawodowi animatorzy, którzy w doskonały sposób zorganizowali czas dzieciom. Imprezę urozmaiciły liczne konkursy, gry i tańce. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zabawy, takie jak: – „lepienie bałwana”, –  zabawy z chustą animacyjną (karuzela, mecz z piłką), – konkurs z krzesłami, – tańce (np. Makarena, Kaczuchy, Lokomotywa).

        W czasie przerwy na dzieci czekał poczęstunek. Po posiłku i małym odpoczynku dzieci wróciły do zabawy.

       Tego dnia wszyscy bawili się wspaniale. Z niecierpliwością czekamy na następną „Choinkę Szkolną”, która odbędzie się dopiero za rok.