Andrzejki 2013

  Dnia 26.11.2013r. w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa. Od godziny 14.00 do 16.00 klasy II-VI bawiły się przy dźwiekach dyskotekowej muzyki. Nie zabrakło również wróżb andrzejkowych, które sprawiły dzieciom mnóstwo radości. 

   Dnia 28 listopada 2013r. najmłodsi uczniowie naszej szkoły z klas 0-I również brali udział w zabawie andrzejkowej. Przy słodkim poczęstunku i przy radosnych dźwiękach muzyki dzieci wzięły udział w konkursach i wróżbach andrzejkowych takich jak: horoskop, co je czeka w przyszłości oraz wróżba „kim będę? Poznały przyszłe imię wybranki i wybranka z „Magicznego Serca” oraz ich zawody. Ustawiały buciki, aby zaspokoić ciekawość, które z nich pierwsze wkroczy w dorosłe życie. Wszystkie wróżby dzieci potraktowały z uśmiechem i żartem, więc zabawa była udana.

W tym samym dniu odbyła się także w oddziale przedszkolnym 3-4 latków. zabawa andrzejkowa połączona z występami o tematyce jesiennej pt. „Jesień w wierszach i piosenkach”. Wielką radość sprawiły dzieciom wróżby andrzejkowe: lanie wosku przez „Magiczne klucze”, „Pieniążki na szczęście wrzucane do wody”, „Wróżby cukierkowe”. Rodzice dla swoich pociech przygotowali słodki poczęstunek a cała uroczystość zakończyła się zabawą przy muzyce.