Gminny konkurs recytatorski oraz konkurs prezentacji multimedialnej  pt.: „Tuwim w roli głównej”

W piątek 13 grudnia br. w naszej szkole odbył się gminny konkurs recytatorski oraz konkurs prezentacji multimedialnej  pt.: „Tuwim w roli głównej”.  Wydarzenie zostało objęte patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Szczebrzeszyn i wzięły w nim udział szkoły z całej gminy.

Konkurs przebiegł w serdecznej i miłej atmosferze. Występom dzieci towarzyszyły wielkie emocje. Uczniowie pięknie nauczyli się na pamięć nawet bardzo długich wierszyków i mimo tremy, fantastycznie wystąpili przed zgromadzoną publicznością. Wśród recytowanych wierszy znalazły się następujące utwory: Kotek, Abecadło, Lokomotywa, O Grzesiu kłamczuchu i jego cioci… Dzieci recytowały wybrany przez siebie wiersz prezentując przy tym  ciekawe rekwizyty i odpowiednio dobrany strój.

Poziom jaki prezentowały dzieci był bardzo wyrównany,  a publiczność każdorazowo nagradzała młodych artystów gromkimi brawami.  Jury miało duży kłopot, by wyłonić najlepszych recytatorów.

Konkurs miał na celu rozbudzić  recytatorskie i  aktorskie uzdolnienia uczniów z terenu naszej gminy, którzy po raz kolejny udowodnili że mają talent!

Każdy z uczestników konkursu otrzymał dyplom i nagrodę rzeczową

PROTOKÓŁ Z ELIMINACJI GMINNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO

PROTOKÓŁ Z ELIMINACJI GMINNEGO KONKURSU PREZENTACJI MULTIMEDIALNEJ