Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

            22 czerwca 2018 roku uczniowie Szkoły Podstawowej im. Juliana Tuwima w Wielączy Kolonii rozpoczęli uroczyste zakończenie roku szkolnego mszą świętą w kościele parafialnym pod wezwaniem św. Stanisława w Wielączy. Po nabożeństwie wszystkie dzieci wraz ze swoimi nauczycielami przyjechały do szkoły na uroczystą akademię.

     Uroczystość rozpoczęto wprowadzeniem pocztu sztandarowego oraz odśpiewaniem hymnu narodowego. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor Alicja Poździk, która w swoim przemówieniu podsumowała działania dydaktyczno – wychowawcze w minionym roku szkolnym. Po wystąpieniu Pani Dyrektor nadszedł czas na wyróżnienie najlepszych uczniów. Docenione zostały osoby z bardzo dobrymi wynikami w nauce, które otrzymały świadectwa z wyróżnieniem oraz osoby ze 100% frekwencją. Następnie szczególne podziękowania Pani Dyrektor skierowała pod adresem rodziców.

              Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2017/2018 uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania. Na forum klasy otrzymali z rąk wychowawców świadectwa.